Hовини

Чергові комплекти нагород зі змагань із гирьового спорту виборов студент ІІІ курсу ННІ історії і філософії Віталій Каракай. Турнір, у якому брали участь близько 150 спортсменів із різних куточків України,  проходив 8 жовтня 2016 р. у м. Харків. Віталій отримав диплом за ІІІ місце у Чемпіонаті України з гирьового хортингу у програмі поштовх; диплом за ІІІ місце  Чемпіонаті України з гирьового хортингу серед студентів у програмі ривок; диплом за ІІІ місце  Чемпіонаті України з гирьового хортингу серед студентів у програмі поштовх.

Досягнення юнака просто неймовірні, зважаючи на те, що його знайомство із гирьовим спортом відбулося всього три роки тому. Сусідом Віталія у гуртожитку був Ярослав Іванченко - КМС із гирьового спорту, - який і привів хлопця до занять хортингом.

За два роки Віталій Каракай став призером численних Чемпіонатів, марафонів та кубків із гирьового спорту та назбирав вже колекцію медалей. Окрім цього, хлопець захоплюється кросфітом, пауерліфтингом, багатоповторним режимом штанги тощо.

Професійний спорт вимагає багато часу: щоденні тренування, збори та змагання стали повсякденням юнака. Та все ж студент вдало поєднує спорт та навчання, оскільки вони є невід'ємними складовими гармонійного розвитку особистості. Тож вітаємо Віталія та бажаємо нових яскравих перемог!