17 травня викладачі ННІ історії і філософії відвідали Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка. Професор А. Ю. Чабан, доцент С. І. Гальченко та викладач А. І. Касян розповіли студентській молоді про можливість продовження навчання в нашому Інституті на основі здобутого диплому молодшого спеціаліста.

Присутні дізналися про особливості кожної спеціальності, яку пропонує ННІ: "Середня освіта - Історія", "Історія та археологія", "Міжнародні відносини..." та "Філософія"; переваги навчання у ЧНУ ім. Б. Хмельницького; творчу, спортивну, наукову самореалізацію; міжнародне стажування; перспективи працевлаштування. Окремим пунктом викладачі проаналізували умови "Вступу-2018".  Студенти коледжу отримали відповідні інформаційні буклети. Завершилася зустріч запрошенням приєднатися до дружньої університетської родини.