16 травня в Українському домі (Київ) відбулась церемонія відзначення Знаком народної пошани – «Орденом Нескорених» бійців, волонтерів, активістів.

Приємно, що серед відзначених – випускники 2002 року  історичного факультету (ННІ історії і філософії)  ЧНУ імені Богдана Хмельницького –

Роман Орищенко й Ігор Мазур.

Орищенко Роман – учасник подій Революції Гідності на Майдані в Києві, боєць АТО, радник  Голови  Верховної Ради України А. Парубія

Мазур Ігор (псевдо Тополя) – заступник голови партії УНА-УНСО і заступник Головного Командира Української Націоналістичної Самооборони. Від травня 2014 р. в зоні АТО, з квітня 2015 р. офіцер Збройних Сил України.  Від червня 2017 р. Голова громадської організації "Межиморя", що пропагує співпрацю держав Балто-Чорноморського регіону (Україна, Польща, Литва, Латвія, Естонія, Грузія).

Викладачі й студенти Інституту вітають випускників із заслуженими відзнаками

Олена Сухушина,

заступник директора з виховної роботи