Протягом 11-12 травня в приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» ім. І. Сікорського проходив Національний дебатний турнір із політичних реформ.

Команди з 30 українських міст добирали аргументи, демонстрували ораторські здібності, аби вибороти звання чемпіона. У фіналі брала участь і команда від ЧНУ в складі студента ННІ історії і філософії Руслана Травкіна та студента психологічного факульету Дмитра Рожкова.

У перший день відбулася дискусія «Політичні реформи в Україні: всі «За» і «Проти» за участі народних депутатів, журналістів та експертів із національних реформ. Серед запрошених гостей – Мустафа Найєм, Ірина Суслова, Олександр Попов, народні депутати України, Андрій Магера, заступник Голови ЦВК, Сергій Адаменко, Центр «Ейдос», Олексій Півторак, аналітик з партійних фінансів Центру Ua  та інші.

Дебатні відбіркові ігри та фінал відбулися 12-го травня. Суддями заключної гри були – Ганна Гопко та Остап Єднак, народні депутати України, Марина Сингаївська, заступник гендиректора Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ», Наталія Соколенко, телерепортерка, журналістка «Громадського радіо», Володимир Чемерис, голова Інституту «Республіка», Олександра Скиба, заступник голови Інституту та інші.

На жаль, після двох кваліфікаційних раундів наша команда не змогла пройти в фінал. Проте участь у грі сприяла підвищенню свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей.

За два дні перебування в столиці студентам вдалось, послухати лекції народних депутатів України, представників різних антикорупційний рухів, відомих журналістів. Зокрема гостями заходу були керівник проекту skrypin.ua Роман Скрипін, а також телеведучий і шоумен Роман Вінтонів, який більш відомий під псевдонімом Майкл Щур.