Студентський актив ННІ історії і філософії активно готується до великодніх свят.  Кожна група Інституту зібрала паски і крашанки  для бійців Збройних Сил України, котрі захищають східні кордони країни.  Крім того, колектив  ННІ  зібрав 25 пар шкарпеток, які на думку студентів і викладачів, не будуть бійцям зайвими.

Для участі в конкурсі «Університетська писанка» справжня майстриня  магістр Інституту Інна Корольова надала власноручні вишиванки, а студентській актив придав їм  відповідне оформлення.

В конкурсі задіяні також шедеври іншої майстрині – Тамари Василівни Мелешко, матері магістра Я. Мелешко. Власними виробами і прикрасами вона вже не вперше бере участь в акціях Інституту, у тому числі і благодійних, за що їй велика подяка!