В нашому інституті стартував тиждень відкритих занять «Стань студентом ННІ історії і філософії». Однак учні не лише відвідували заняття, а прийняли активну участь у заходах. Зокрема 28 березня студентам спеціальності «Історія і археологія» презентували свої роботи учасники цьогорічної Малої академії наук секції «Археології».

Доповіді стосувалися археологічних пам’яток Черкащини. Учениця Благодатнівської школи розповіла про археологічну колекцію музею «Пам’ять», який створений на базі їхньої школи. Про кам’яний інвентар Молюхового бугра, знайденого під час розкопок під керівництвом Тетяни Нераденко, розповів Тарас Макаренко. Юлія Назаренко з м. Чигирин презентувала своє дослідження кераміки жителів Мотронинського городища, яка зберігається у фондах НІКЗ «Чигирин».

Студенти, які вже мають досвід польових археологічних досліджень активно долучались до обговорення.

Захід проходив під егідою Центру вивчення пам’яток археології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Директор Центру Андрій Касян відзначив всіх доповідачів грамотами за популяризацію археологічних пам’яток Черкащини.