2 березня відбулася зустріч професора кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Василя Мельниченка з учителями історії загальноосвітніх шкіл області, які проходять курсову перепідготовку в обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

На зустрічі йшла мова про особливості використання краєзнавчих матеріалів у викладанні шкільного курсу історії України, зокрема висвітлення ролі і місця Черкащини у загальноукраїнських процесах. Акцентувалася увага на темі Української революції 1917–1921 рр., залученні учнівської молоді до вивчення перебігу революційних подій у містах і районах краю, дослідження життя і діяльності земляків – відомих державних, політичних і військових діячів того часу. Професор В. Мельниченко передав у бібліотеку інституту свій навчальний посібник «Черкащина в добу Української революції 1917–1921 рр.» та його електронну версію, а також щойно виданий ним хронологічний довідник «Цей день в історії Черкащини».

Під час спілкування професор відповів на питання, які цікавлять учителів-істориків, розповів про організацію навчального процесу в навчально-науковому інституті історії і філософії, особливості цьогорічної вступної кампанії до університету.

Відрадно, що з кожним роком серед учительського корпусу стає все більше випускників нашого інституту (факультету). І на нинішніх курсах Василя Миколайовича і увесь колектив інституту щиро вітали випускники минулих років Георгій Бібік (Катеринопіль) Іван Кисіль (Золотоніський район), Марія Кравченко (Христинівка), Людмила Шкорупко (Черкаси), Ірина Ткаченко (Канівський район) та Наталія Степанова, яка працює в ОІПОПП і відповідає за підвищення кваліфікації учителів історії і правознавства.