Вже стало доброю традицією проведення захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в стінах Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, який цьогоріч відбувався 18 лютого 2018 року. Вкотре учасників гостинно приймали в Навчально-науковому інституті історії і філософії. Захист відбувався в 6 секціях: «Історія України» – 20 учасників, «Історичне краєзнавство» – 24, «Всесвітня історія» – 13, «Археологія та етнологія» – 25, «Філософія, соціологія та релігієзнавство» – 19 осіб.

Членами журі серед інших були і наші доценти та професори: проф. Земзюліна Н. І., проф. Присяжнюк Ю. П., проф. Марченко О. В., проф. Мельниченко В. М., доц. Кірєєва В. О., доц. Михайлюк Ю. П., доц. Шамара С. О. Захист пройшов у доброзичливій атмосфері.

Переможців привітав відомий історик Кирило Галушка та подарував їм свої видання.

Лариса Лисиця