12 грудня відбудеться інтерактивна лекція на тему “Про вибори піци і депутатів” за участі експертів “Центру UA” зі студентами Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького (конференц-зала, початок о 13.00).

Громадська організація “Центр UA” спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та аналітичного центру CEDOS, представниками Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України та Міністерства фінансів України продовжує Всеукраїнський тур “ЗміниТИ: взаємодія заради змін”, щоб зібрати та врахувати позиції найактивніших спільнот країни для успішної розробки та впровадження реформ. Ми вважаємо, що студентство є рушійною силою суспільства та активним учасником державного будівництва в демократичній Україні.
Планується, що зустріч сприятиме чесному обговоренню реформ і представлятиме інтереси студентства Черкаської області при розробці подальших змін.
Спікери:
- Інна Борзило – виконавча директорка ГО «Центр UA», ведуча авторських програм на Громадському телебаченні та UA Суспільне;
- Андрій Андрушків – керівник проекту в ГО «Центр UA», ведучий авторських програм на Громадському телебаченні та UA Суспільне, доповідач TedX Київ, виступає в клубах Києва, Львова та Тернополя під псевдонімом dj Шлюзовик.