7 грудня в науковій бібліотеці імені М. Максимовича ЧНУ ім. Б. Хмельницького відбулася презентація книг Андрія Кокотюхи. На зустрічі були присутні студенти різних інститутів та факультетів, в тому числі й ННІ історії і філософії.

Автор більш як 60-ти книг Андрій Кокотюха представив аудиторії нову серію «Ретророман». Кожна книга розповідає про пригоди львівського адвоката Клима Кошового напередодні та під час воєнних подій ХХ століття, хоча його

Потрібно підкреслити, що А. Кокотюха ґрунтовно підходить до написання власних романів і повістей, оскільки, розповідаючи про реальні історичні події, радиться із відповідними фахівцями.

Письменник розповів також і про свою сценаристську діяльність, зокрема про роботу над фільмами «Століття Якова» (екранізація роману Володимира Лиса) та «Сторожова Застава» (екранізація повісті Володимира Рутківського). Автор поділився із присутніми й планами на майбутнє. Так, найближчим часом відбудеться екранізація за мотивами книги «Адвокат зі Львова».

Зустріч з Андрієм Кокотюхою, незважаючи на присутній суб’єктивізм, виявилася пізнавальною для більшості студентства, оскільки, серед слухачів були присутні й поціновувачі творчості письменника, які не з чуток знайомі з його творами.

Надія Павлова,

студентка ІІІ курсу