7 грудня в Черкаському обласному центрі роботи з обдарованими дітьми відбулася обласна учнівська конференція «Моя Батьківщина – Україна», яка стала підсумковим заходом обласної краєзнавчої експедиції. В ході проведення експедиції школярі брали активну участь у вивченні історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, знайомилися з пам’ятками історії та природи Черкащини. На конференції було заслухано змістовні і цікаві повідомлення за наслідками дослідження  історичних подій, життя і діяльності відомих земляків, обстеження об’єктів природного довкілля.

Учасників конференції привітав професор кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки, голова обласної організації Національної спілки краєзнавців України В.М. Мельниченко. Від імені студентів та викладачів навчально-наукового інституту історії і філософії він передав старшокласникам – учасникам конференції, побажання плідної роботи, наполегливості в оволодінні навиками наукового пошуку. Наголосив, що такі конференції мають не тільки пізнавальне, а й виховне значення, оскільки виховують в учнівської молоді патріотизм, любов до рідного краю і України, повагу до народних традицій і культурних цінностей українського народу.