Студенти ННІ історії і філософії 14 листопада 2017 р. взяли участь у фестивалі «Студентський калейдоскоп – 2017», присвячений Міжнародному Дню студентів. Його організатором виступила Президія Черкаського обкому профспілки працівників освіти і науки України. В якості учасників фестивалю наш інститут представили команда КВН «Колоритні» та гурт «Веснянка» (Юлія Снісаренко і Наталія Зінченко), а от глядачами свята стали першокурсники-історики. Виступ «Колоритних» став «родзинкою» фестивалю: жарт, пародія та гарний музичних супровід, завжди були невід’ємною рисою виступу команди. Так сталося і в цей раз. Сподіваємося, що це черговий, але не останній виступ улюбленої команди.

За активну участь у фестивалі «Студентський калейдоскоп-2017», а також вагомий внесок у розвиток художньої творчості, відродження і примноження надбань національної культурної спадщини, підтримку творчо обдарованої молоді колектив Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького отримав подяку.