Оприлюднено результати виборів до органів студентського самоврядування Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Напередодні студенти голосували за голову Студентської ради університету та обирали голів і виборних представників навчально-наукових підрозділів університету.

Головою Студентської ради університету вдруге обрали Юлію Нечипоренко, студентку І курсу ОС «магістратура» (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, спеціальність «соціальна робота»).

Обрали також голів студентських рад навчально-наукових інститутів та факультетів.

Вже другий рік поспіль головою студради ННІ історії і філософії стала Інна Анатоліївна Виноградова.

Університетська громада вітає студентських обранців та очікує від них активної роботи для захисту прав студентів та процвітання університету.

За матеріалами прес-служби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Джерело: cdu.edu.ua