18 жовтня 2017 року, в рамках святкування Дня університету, відбувся дебатний турнір. Гра проходила у форматі британських парламентських дебатів. Організатором змагань виступило Наукове студентське товариство ННІ історії і філософії. У заході взяли участь А. Майданник, С. Корнієнко, Я. Ляшенко, О. Гриценко, Ю.Дзюба, В. Лобода, В. Сокирко, Є. Валієнко (студенти 1 курсу); А. Жембровська, А. Білецька, М. Домініченко, Є. Кучугурний (3 курс); Я. Бондарчук, О. Халімончик, І. Римар, В. Джулай (4 курс). Вони об'єдналися у 8 командах: «3В», «Нащадки предків», «Фенікс», «Асархаддон», «Хештег», «Фактаж», «Легенди», «Бундестім». Турнір проходив у два етапи: відбіркові раунди і фінал. Темою двох відбіркових ігор була проблема виїзду студентської молоді на навчання за кордон. Що ж до фінальної гри, то дебатери обговорювали тему «Сильна диктатура краще, ніж слабка демократія». У ході гри студенти показали неабияку ерудованість, критичне мислення, а також вправність в ораторському мистецтві. Аргументи та контраргументи висловлювалися впевнено, чітко, лаконічно.

Суддівську колегію очолювали Н. Павлова – переможниця Черкаського міського дебатного турніру «Активна громада: право вибору», А. Коваленко та В. Порпленко – фіналісти дебатного турніру «Кубок Черкас», Р. Травкін – учасник дебатного турніру «Кубок Черкас», команда якого зайняла 5 місце з 24.

У результаті змагань, переможцем дебатного турніру стала команда «Фактаж», учасниками якої були студентки А. Білецька та А. Жембровська. Топ-спікером став І. Лимар. В якості привітань переможці отримали почесні грамоти.

Учасники турніру залишилися задоволені грою, адже дебати не тільки сприяють накопиченню нових знань, розвитку критичного та структурного мислення, навичок риторики, а й дають чудову можливість відчути інтелектуальний драйв. Бажаємо учасникам подальших успіхів та плідного навчання!