З 25 жовтня 2017 р. розпочалось трьохмісячне стажування студентів 3 та 4 курсів ННІ історії і філософії в Академії Яна Длугоша в Ченстохове (Польща). Шестеро істориків та двоє філософів один семестр навчатимуться на відповідних факультетах Академії: Кособлик Дарина (3-А), Михайленко Юлія (3-В), Максимов Микита (3-В), Кудріна Анастасія (4-А), Дученко Вадим (4-А), Кузьменко Олександр (4-Б ), Канюка Борис (4-Б), Хоменко Денис (4-Б).

Відвідання лекційних занять з вибраних спеціальностей слугуватиме набуттю досвіду студій у одному з провідних вишів Польщі.

На зустрічі з деканом філологічно-історичного історичного факультету професором Робертом Майзнером було обговорено питання пов’язані з навчальними програмами та планами. Директор ННІ історії і філософії проф. Н.І. Земзюліна від імені інституту вручила польським колегам пам’ятні подарунки.