Студенти навчально-наукового інституту історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у зльоті дітей та юнацтва — «Козацький фарватер-2017».

Зліт відбувся за програмою, яка містила в собі: змістовне дозвілля, виховання в учасників поваги до народних звичаїв, традицій та історії Українського козацтва, стимулювання до фізичного та творчого вдосконалення.

Юлія Вшивкова, Артем Жуковський, Олексій Григорьев і Олексій Шандра зацікавилися заходом через те, що його мета — це військово-спортивний вишкіл членів дитячо-юнацьких організацій національно-патріотичного спрямування різних підпорядкувань та напрямків, на засадах військово-морської справи. Студенти мали змогу поділитися з учасниками набутими під час навчання знаннями та попрактикуватися в педагогіці. Під час історико-пізнавальної частини вони проводили вікторину з історії козацтва і свята Покрова. Діти були інформовані та задоволені  спілкуванням зі студентами.