Війна за історію — це війна за Україну, — переконані професори з Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Саме про це йшлося в програмі на обласному телебаченні «Рось».

Останнім часом десятки політиків та чиновників активно експлуатують тему історичної спадщини України. Проте, як раніше, так і нині пафосні слова й радість, для прикладу, з приводу прабабці французьких королів Анни Київської, до системної просвітницької, культурологічної та медійної діяльності не призводять.

Просвітницька робота науковців із Черкаського національного у цій царині проводиться постійно.

Отож, перший проректор Черкаського національного Василь Мойсієнко, директор навчально-наукового інституту історії і філософії Наталія Земзюліна, професор Анатолій Чабан розпочали реальну роботу з визначення світоглядної доктрини сучасної України. Передовсім дослідили термінологію. У наступних телеефірах розкриватимуться інші актуальні питання.