- Деталі
- Автор: Шевченко Зоя
- Опубліковано: 30 вересня 2025
30 вересня на базі ННІ міжнародних відносин, історії та філософії відбулась зустріч з відомим черкаським археологом Дмитром Куштаном, яка була присвячена роботі з керамікою.
На прикладі артефактів, що були знайдені під час останніх розкопок в Черкасах, Дмитро Куштан продемонстрував основи роботи археолога в камеральній лабораторії. Познайомив студентів 4-го курсу спеціальності В9 "Історія та археологія" з набором інструментів необхідних для археологів під час камеральної обробки кераміки та методами роботи з керамікою. Окрім того, студенти мали можливість поспілкуватися із дослідником про останні археологічні відкриття в межах нашого міста.
"Такі зустрічі носять прикладний характер і допомагають краще засвоїти отримані теоретичні знання", - відзначив директор інституту Андрій Касян.