Студент ННІ історії та філософії Микита Максимов (2-В) представив наш навчальний заклад у конкурсі від канадсько-української громадської організації O.W.L Open World Learning "ВИДАТНІ УКРАЇНЦІ КАНАДИ!". Микита обрав темою своєї пошукової роботи життєвий та творчий шлях Кетрін Винник - канадської кіно- та телевізійної акторки українського походження. За умовами конкурсу учасники готували не лише статті, а й відеорепортажі про обрану ними постать. Варто підкреслити, що за головний приз боролися більш як 500 обдарованих та креативних студентів. Микита гідно захистив свій проект та отримав сертифікат учасника конкурсу, який дає привілеї у разі продовження навчання у Канаді. Тож бажаємо Микиті подальших наукових та творчих звершень!