25 травня 2017 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри історії України (науковий керівник - проф. О. О. Драч) на тему «Освітній простір сучасної цивілізації: організаційні засади, суб’єкти та методики навчання». Учасники гуртка підготували змістовні доповіді із окресленої проблематики. Зокрема, Анастасія Коваленко виступила із повідомленням "Шкільна система сучасної Фінляндії: принципи навчання і результативність освіти". Тетяна Брижатова розповіла про традиції та новації освіти Канади. Типи ВНЗ, їх доступність, становище студентства провідних європейських держав дослідили Валентин Джулай та Дмитро Поляруш. Інна Виноградова проаналізувала американську освітню модель, зосередивши увагу на засадах організації та контролю якості освіти.