17 травня відбувся науково-практичний семінар викладачів і студентів ННІ історії і філософії на тему: «Російські революції 1917 р. у контексті світової історії». Роботу семінару було відкрито вступним словом завідувача кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин А. П. Іржавської та вітанням директора ННІ Н. І. Земзюліної.

Учасники заходу презентували широкому загалу  результати свого наукового пошуку у формі доповідей та повідомлень. Масштабність наукової зустрічі засвідчує кількість  заявлених тем: від викладачів – 13 виступів, від студентів та аспірантів – 20.

Деякі методологічні аспекти окресленої у заголовку семінару проблеми висвітлив професор І. А. Фареній у доповіді «Лютневі події 1917 р.: революція і переворот». Відгомін подій Російських революцій у країнах Центральної та Східної Європи простежив доцент О. І. Овчаренко. Позицію українських політичних партій в умовах постлютневої активізації українського визвольного руху проаналізував професор О. Г. Перехрест.

Спробувати себе у якості доповідачів на науковому семінарі мали змогу студенти В. Каракай (ІІІ курс) та Д. Тіхонов (IV курс).

Варто підкреслити, що усі доповіді викликали жваве обговорення наукової аудиторії та сприяли обміну думок громади інституту щодо впливу подій Російських революцій 1917 року на хід світової історії.