Люб’язно запрошуємо до участі в конференції: "Польсько-українські взаємини в умовах російської агресії проти України: історичний та сучасний контексти".

Організатор: Історичний факультет Варшавського університету.

Співорганізатори: Факультет політичних наук та журналістики Університету ім. Адама Міцкевича в Познані; ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.

За співучасті: Музею польських дітей — жертв тоталітаризму в Лодзі, Інституту української археографії та джерелознавства ім. Михайла Грушевського Національної Академії Наук України.

Конференція відбудеться 11-12 квітня 2024 р. у приміщенні Історичного факультету Варшавського університету (змішана форма).

Мета конференції: рефлексія про умови нападу Росії на Україну та його значення для польсько-українських відносин у суспільному та науковому аспекті.

Анкета

Інформація з сайту Варшавського університету: https://historia.uw.edu.pl/konferencja-stosunki-polsko-ukrainskie-wobec-rosyjskiej-agresji-na-ukraine-cfp/