Уже другий новий рік Україна зустріне в умовах війни. І як би нашим ворогам не мріялося нас знищити, ми є, ми боремося і працюємо на перемогу. Відповідно, і ялинка у нас — бойова.  Ми не зраджуємо своїй традиції: Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спільно із профкомом ініціює новорічний конкурс.

Студенти розмалювали та оздобили гільзи, тубуси від снарядів, наданих військовими ЗСУ, яким університет допомагав у 2023 році.

Творчість студентів не обмежували, у пріоритеті — різдвяно-патріотична тематика.

Університетській родині пропонуємо обрати з-поміж імпровізованих ялинкових прикрас кращу. Проголосувати за всі ті варіанти, які сподобалися, можна за посиланням. Триватиме воно з 15.12.2023 по 19.12.2023.

Голосувати можуть усі охочі.

19 грудня за результатами голосування буде оголошено переможців. Відповідно до кількості набраних голосів будуть визначені 1, 2 та 3 місця.

Призовий фонд:

1 місце — 1500 грн

2 місце — 1000 грн

3 місце — 500 грн.

А вже 20 грудня у фойє головного корпусу університету з розмальованих гільз буде створено інсталяцію «Бойова ялинка».

Переможців конкурсу нагородять 25 грудня на загальноуніверситетському благодійному різдвяно-новорічному

дійстві.

Долучайтеся до голосування, підписуйтеся на наші сторінки в інстаграмі та на телеграм-канал! Підтримайте своїх!

Джерело: cdu.edu.ua