«Запали свічку пам’яті, віддай шану предкам!» — закликають студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у тематичному відеоролику, присвяченому Голодомору 1932-33 років в Україні.

Автор відео — Денис Малюк, озвучила його Оксана Вінтонів, у відео знялася Дарія Пухлій. Студенти нагадали своїм ровесникам про жахи, які пережив український народ у тоталітарному совєцькому союзі.

«У 1932-33 роках населення України охопив голод — запланований геноцид українського народу сталінським режимом. Цей голод забрав щонайменше 4.5 млн життів українців», — розповідають студенти глядачам.

Щороку у ці дні ЧНУ згадує трагічні сторінки історії українського народу. Проводить меморіальні заходи, лекції. У навчальних корпусах та гуртожитках облаштовуються інсталяції.  Запалали свічки пам’яті і в НК №1. Вони упродовж дня нагадували студентам про жертв тоталітарного режиму.

Цієї суботи університетська спільнота долучиться до загальнонаціональних заходів.

Більше інформації про Голодомор в Україні знайдете на сайті Українського інституту національної пам’яті.

Джерело:
cdu.edu.ua