В межах меморандуму про співпрацю Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та комунального закладу «Харківський ліцей № 3 Харківської міської ради» студенти спеціальності 014 Середня освіта (Історія) рівня бакалавр та магістр відвідали методичний семінар вчителя історії, аспіранта, співавтора шкільних модельних програм і підручників з історії, і що особливо приємно, випускника нашого Інституту – Владислава Кронгауза.

Тема зустрічі – «Методична скарбничка учителя-предметника: лайфхаки для істориків на кожен день» надзвичайно важлива, з огляду на потребу практичної підготовки здобувачів вищої освіти нашого ННІ, яка дозволяє студентам здобути компетентності, необхідні для подальшої професійної діяльності.

Зустріч була дуже насиченою і цікавою для нас. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з Владиславом Кронгаузом.