У магістрів  другого курсу ОП "Міжнародні відносини" 291 завершилася виробнича фахова практика.

Вона  проходила на базі міжнародних громадських організацій, установ МЗС та громадських організацій, які співпрацюють з дипломатичними місіями як в Україні, так і за кордоном.

Студенти мали можливість не лише теоретично ознайомитися з засадничими документами баз практик, а й в повній мірі долучитися до роботи в волонтерських проєктах, роботи в аналітичних центрах та відділах регіональної та міжнародної комунікації.

Представники ДП "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв", громадської організації «Київська школа дипломатичних мистецтв», міжнародної громадської організації  "10 квітня", компанії " Нова доба" та інш. обговорили подальші шляхи співпраці, окреслили нові напрямки  програми практики, обмінялися позитивними враженнями від рівня підготовки студентів- міжнародників.

Зустріч мала конструктивний характер, за наслідками напрацьовані подальші напрямки співпраці.