У межах двосторонньої угоди між Поморським університетом у Слупську (Польща) та Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького розпочалося семестрове стажування студентів ННІ міжнародних відносин, історії і філософії, ННІ іноземних мов та психологічного факультету.

Під час стажування, яке триватиме в межах міжнародного академічного обміну триватиме з 1 жовтня 2023 по 25 лютого 2024 студенти вдосконалять свої навички з польської та англійської мов. Здобувачі освіти матимуть можливість також підвищити свій освітньо-кваліфікаційний рівень кожен зі своєї спеціальності, відвідуючи лекції та практичні заняття.

Студенти спеціальностей «Германські мови та література (переклад включно) перша мова — англійська», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та «Практична психологія (англійська мова)» паралельно навчатимуться в ЧНУ та здобуватимуть освіту у державному польському закладі вищої освіти.

Ми щиро вдячні Поморському університету за новий досвід та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Джерело: cdu.edu.ua