Запрошуємо долучитися до презентації книжки професора, завідувача кафедри історії міжнародних відносин та гуманітарних студій Українського державного університету імені М. П. Драгоманова, Надзвичайного і Повноважного Посла, члена Спілки слов’янських письменників України Бориса Івановича Гуменюка.

У виданні розкрито широкий спектр актуальних проблем України та міжнародних відносин, висвітлено авторське бачення їх вирішення. Ба більше, у цій збірці матеріалів проаналізовано проблематику українсько-російської війни, проведено історичні паралелі та продемонстровано візію післявоєнної України.

Борис Іванович, як видатний дипломат, історик-міжнародник, професійно окреслює та акцентує ключові, актуальні теми зовнішньополітичної підтримки України, важливість злагодженої роботи державних інституцій для лобіювання державних інтересів на міжнародному рівні, необхідність поліаспектного удосконалення України вже зараз.

Автор надає практичні рекомендації та конкретні пропозиції щодо розвитку України загалом, покращення української дипломатичної освіти та служби зокрема.

Тема: Презентація книжки «Слово – зброя дипломата»
Час: 21 вересня 2023 14:30 Київ

Підключитись до конференції Zoom