15 березня 2017 року в аудиторії 518 відбулося засідання кіноклубу на тему «Емоційний вияв сутності людини у мультиплікаційних фільмах». Його учасниками стали студенти ННІ історії і філософії, ННІ економіки і права. Модератори заходу, Анастасія Чуприна і Катерина Кравченко, презентували анімаційний жанр у наступних роботах «Рівновага», «Господин Ілюмінатор», «Вилучення» та інш.

Автори проекту активно працювали з аудиторією студентів, адже смисли, закладені в сучасному анімаційному кіно викликають часто різноспрямовані інтерпретації побаченого. Учасники заходу дізналися більше про авторів з різних країн «мультиків» та причини поширення серед молоді зацікавленості цим жанром. Було запропоновано розглянути анімацію як художній проект ХХІ ст., як специфічну сферу сучасного мистецтва, відмінну  від кінематографу у здатності транслювати смисли культури, а також ідеї С. Ейзенштейна стосовно первісних мотивів походження анімації. Також в процесі обговорення звернули увагу на процес візуального смислотворення в анімаційному кінематографі, його відмінність від дитячого світосприйняття.

Доповіді:

1. Історія анімації як історія людських емоцій (К.Кравченко)
  2. Способи передачі смислів у мультиплікаційних фільмах (А.Чуприна)
  3. «Аніма»-ція - як художній проект ХХІ ст. (О.Пушонкова)
  4. Візуальне смислотворення в анімації (С.Зайцева)
  5. Психоаналітична інтерпретація «Вилучення» (Л.Тарнавська)