3 травня 2023 року студенти (спеціальності 291 міжнародні відносини) та викладачі кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин ННІ міжнародних відносин, історії та філософії долучилися до роботи онлайн-конференції «Віденська конвенція про консульські зносини і сучасні виклики консульської служби», яку організували Міністерство закордонних справ України, Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин (НТІДМВ), Українська Асоціація зовнішньої політики та Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету «Острозька академія» (НаУОА).

Захід був присвячений 60-річчю ухвалення Віденської конвенції про консульські зносини (1963) і завершував низку акцій, що були проведені з нагоди цієї події і де Черкаський національний університет брав активну участь, як університет партнер.

Принагідно відзначимо перемогу Антона Разіна (студента 4 курсу спеціальності 291) на всеукраїнському конкурсі есе з річниці ухвали конвенції та подякуємо організаторам і учасникам заходів.

Переглянути відеозапис прямої трансляції конференції можна на YouTube-каналі Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин: https://www.youtube.com/watch?v=at3E0_tmjtI

Наталка Земзюліна