Сергій Овдій

Студентам Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького призначили на ІІ семестр 2022/2023 навчального року академічні стипендії Президента України, Кабінету Міністрів України та імені М. Грушевського.

Стипендіатом імені М. Грушевського став Сергій Овдій, студент 4 курсу ОС «Бакалавр» ННІ міжнародних відносин, історії та філософії, спеціальності 014.03 «Середня освіта» (Історія). Про це зазначено у відповідному Наказі Міністерства освіти і науки України «Про призначення академічної стипендій імені М. С. Грушевського на ІІ семестр 2022/2023 навчального року» від 15.03.2023 р. № 280

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2022/2023 навчального року» від 28.03.2023 р. № 352 трьом студентам Черкаського національного призначено академічні стипендії Президента України. Це Крістіна Кургузова, студентка 3 курсу ОС «Бакалавр» ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, спеціальності 012 «Дошкільна освіта», Софія Соловей, студентка 3 курсу ОС «Бакалавр» ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я, спеціальності 014 «Середня освіта» (Фізична культура), і Анюта Дейнеко, студентка 2 курсу ОС «Бакалавр» ННІ економіки і права, спеціальності 081 «Право».

Шиш Юлія, студентка 2 курсу ОС «Бакалавр» ННІ української філології та соціальних комунікацій, спеціальності 061 «Журналістика» отримуватиме стипендію Кабінету Міністрів України, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про призначення академічних стипендій Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти та аспірантам» від 18 квітня 2023 р. № 322-р

Вітаємо стипендіатів, бажаємо нових досягнень в освітній та науковій діяльності!

Джерело: https://cdu.edu.ua/