Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка відновила бібліотечний проєкт «Говоримо українською про Україну», який продовжує реалізовувати спільно з викладачами історії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Спікером онлайн-зустрічі «Російсько-українські війни модерного часу: історична ретроспекція», яка проходила на платформі ZOOM, був всім добре знайомий з попередніх зустрічей Віталій Масненко — доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України.

Темою розмови цього разу став історичний екскурс в період російсько-українських воєн модерної доби. Скільки воєн було, саме які війни, як вони закінчувалися для України: поразкою чи перемогою, чому москва всю свою історію так фанатично воює проти України? Відповіді на ці та багато інших питань, які задавали учасники, були розкриті під час зустрічі паном Віталієм.

До зустрічі долучилися працівники, користувачі бібліотеки та всі, хто цікавиться історією України.

Онлайн-зустріч пройшла цікаво та пізнавально. Пропонуємо переглянути у відео:

Джерело: Черкаська ОУНБ імені Тараса Шевченка