27.03.2023 р. у рамках вивчення навчальної дисципліни "Міжнародні організації" студенти 1 курсу спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії ННІ міжнародних відносин, історії та філософії мали можливість поспілкуватися з менеджеркою програми "Response", координаторкою з моніторингу та оцінки у Корпусі миру США в Україні Жанною Гриценко.

На запрошення кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин гостьова лекторка провела студентам лекцію англійською мовою на тему: "Peace Corps in Ukraine". Було розглянуто історію створення та основні напрямки діяльності міжнародної волонтерської організації Корпусу миру США у світі та в Україні.

Невимушене спілкування англійською мовою студентів-міжнародників з представницею Корпусу миру США в Україні відбувалося в площині обговорення можливостей долучитися до участі у міжнародних волонтерських організаціях та подальшого професійного зростання у цій сфері діяльності.

Зустріч зорганізувала доцентка кафедри ВІМВ, викладачка дисципліни "Міжнародні організації" Анжела Іржавська.