15 березня доцент кафедри філософії, соціальних та політичних наук Сергій П’янзін відвідав загальноосвітню школу № 20, де поспілкувався з учнями 11 класу. Викладач розповів про особливості освітніх програм, їх «родзинки» та перспективи для майбутніх студентів.

Сергій Дмитрович презентував дисципліну "Конфліктологія", чим викликав значний інтерес присутніх. Учні були активними учасниками спілкування, виявили бажання завітати на День відкритий дверей, щоб ближче познайомитися з нашим інститутом,  спеціальностями та викладачами.

Ми вдячні адміністрації школи за сприяння заходу й всебічну підтримку.

Особливі слова подяки завучу школи – Копач Олені Василівні за допомогу, доброзичливе ставлення й увагу;

а також вчительці Валентині Володимирівні Ганжі за допомогу у демонстрації наших профорієнтаційних презентацій.

Сергій Пʼянзін