19.01.2023 р. о 12.00 в ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького відбулося спільне засідання проєктної та групи забезпечення з підготовки до акредитації ОПП «Історія», спеціальність 014 Середня освіта (Історія), ОС «магістр».

У засіданні взяли участь: гарант освітньої програми, керівниця проєктної групи, професорка кафедри історії України Лариса Синявська, директорка ННІ міжнародних відносин, історії та філософії, професорка Наталка Земзюліна, член проєктної групи, професор кафедри історії України Юрій Присяжнюк, член проєктної групи, професор кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Ігор Фареній, членкиня проєктної групи, доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Анжела Іржавська.

На зустрічі були присутні члени групи забезпечення: завідувач кафедри історії України, професор Віталій Масненко, завідувач кафедри АСГІН, професор Анатолій Морозов, завідувачка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Вікторія Кірєєва, доцентка кафедри історії України Оксана Мазур, доцентка кафедри АСГІН Лариса Лисиця, викладач кафедри історії України Денис Хоменко.

Захід відбувся у рамках поетапної підготовки до проходження акредитації у жовтні 2023 р. з метою її оптимізації та визначення подальших дій. Гарантом даної освітньої програми було зазначено, що ОПП «Історія», спеціальність 014 Середня освіта (Історія), ОС «магістр» має чітко сформульовані цілі, які відповідають місії та стратегії ЗВО. Відбулося обговорення критеріїв якості освіти ОПП другого (магістерського) рівня вищої освіти. Учасники засідання відмітили, що форми та методи навчання і викладання відповідають вимогам студентоцентрованого підходу та принципам академічної доброчесності. Крім того, були висловлені слушні побажання з оновлення змістовного наповнення навчальних дисциплін.

Анжела Іржавська