Благодійний фонд «Молодь MAKE UKRAINE» був створений активною молоддю Черкащини, серед якої і студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

— В історії України молодь завжди виступала рушійною силою боротьби за незалежність та волю нашої держави. І саме зараз у складні  часи, коли наша держава вкотре виборює право на існування, ми не змогли залишитися осторонь і вирішили діяти.

Наша основна діяльність спрямована на забезпечення нагальних потреб українських військових, які перебувають на лінії фронту, — розповіла співзасновниця фонду, студентка ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Тетяна Цап.

Вона розповіла також про те, чим займається фонд.

Це і купівля медичних препаратів, елементів амуніції, продуктів харчування для військових; і організація доставки допомоги для військовослужбовців у гарячі точки; і пошук донорів або закупівля палива для транспортування допомоги військовим.

Більше про діяльність фонду: САЙТ.

Інстаграм: Молодь make Ukraine.

Долучайтеся!

Джерело: https://cdu.edu.ua/