The Kyiv School of Diplomatic Arts

Шановні колеги, шановне студентство, запрошуємо вас на зустріч-бесіду з українським дипломатом п. Романом Пирогом, радником Посольства України в Кенії.

Тема зустрічі – «Практична дипломатія в країнах Сходу й Півдня».

Захід відбудеться у середу, 21 грудня.

Початок – о 17:00.

Пан Роман Пиріг є випускником Факультету міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка (1998 рік).

Працював у посольствах України у В'єтнамі, Індії, Південній Кореї та Кенії.

Із його статтями на історичні, дипломатичні, індологічні, релігієзнавчі та логологічні теми можна ознайомитися в виданнях «Зовнішні справи», «Релігійно-інформаційна служба України» та «Word Ways».

Закликаємо студенток і студентів подумати, що ви хотіли б дізнатися про дипломатичну роботу в Азії й Африці, зокрема про те, яким чином соціокультурні особливості країни перебування впливають на діяльність і побут дипломата.

Пропонуємо сформулювати ваші запитання нашому гостеві в реєстраційній Гугл-формі.

До зазначеної форми, заповнити яку потрібно для участі в заході, можна перейти за цим посиланням:

Чекаємо вас на вказаній зустрічі й бажаємо безпечного неба.

Із повагою,

Команда Київської школи дипломатичних мистецтв