17102022_img2

З метою формування доброчесного освітнього середовища та популяризації принципів академічної доброчесності серед учасників освітнього процесу, викладачі ННІ міжнародних відносин, історії та філософії ЧНУ ім. Б. Хмельницького регулярно беруть участь у вебінарах, тренінгах, форумах, конференціях та інших заходах, присвячених впровадженню кращого досвіду у забезпеченні академічної доброчесності в закладах вищої освіти. Одним із таких заходів став Форум академічної доброчесності, який відбувся 4 жовтня 2022 р., співорганізаторами якого стали Unicheck Україна та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.

Проблема академічної доброчесності в умовах кризи - такою була головна тема форуму.

форум сертифікат

Спікери заходу разом з учасниками обговорили низку питань про те, як дотримуватися принципів академічної доброчесності в кризових умовах. Зокрема, були презентовані наступні теми доповідей:

• «Роль та завдання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти у просторі академічної доброчесності» (доповідач Іван Назаров, заступник Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти);
  • «Академічна доброчесність і застосування інформаційних технологій» (доповідач Андрій Сідляренко, комерційний директор Unicheck Україна);
  • «Система забезпечення академічної доброчесності у закладі вищої освіти та її зовнішня оцінка: на шляху до світових стандартів» (доповідач Артем Артюхов, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти);
  • «Як підвищити академічну доброчесність в Україні: законодавчі зміни» (доповідачка Наталія Піпа, секретариня комітету освіти, науки та інновацій);
  • «Academic Integrity Project in Kazakhstan (approximate topic)» (доповідачка Loretta O'Donnell, проректорка з навчальної роботи (Nazarbaev University, Kazakhstan)

З матеріалами форуму можна ознайомитися за покликанням

Голова Комісії з академічної доброчесності та корпоративної етики ЧНУ ім. Б. Хмельницького,

доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин