25 лютого ННІ історії і філософії гостино відчинив двері перед випускниками шкіл, гімназій, колегіумів та всіма бажаючими для знайомства. Майбутнім абітурієнтам та їх батькам розповіли про особливості вступної кампанії 2017, роздали інформаційні пакети, провели екскурсії навчальними аудиторіями, ознайомили з експозиціями музею етнографії та археологічної лабораторії, що діють на базі інституту. На зустрічі були присутні професори О. О. Драч, В. В. Масненко, О. В. Марченко, А. Г. Морозов, які розкрили тонкощі історичної освіти та перспективи подальшого працевлаштування. Нинішні студенти-історики щедро ділилися враженнями зі школярами від навчання в інституті, проживання в гуртожитках, можливості творчої та наукової самореалізації, а також навчання на військовій кафедрі ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Наталія Іванівна Земзюліна, директор інституту, наголосила на перевагах здобуття вищої освіти в стінах Черкаського національного, відповідала на питання гостей та висловила сподівання побачити всіх присутніх школярів в якості студентів ННІ історії і філософії.