26.04.2022 р. у ННІ міжнародних відносин, історії та філософії відбувся онлайн-тренінг для студентів 4 курсу на тему: "Підготовка кваліфікаційної роботи з дотриманням принципів академічної доброчесності", під час якого були розглянуті актуальні питання якісного та відповідального підходу до написання і захисту випускової роботи. До тренінгу приєдналися 45 студентів різних інститутів ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Найбільше питань викликали особливості перевірки кваліфікаційних робіт у сервісі Unicheck. Разом з викладачем учасники тренінгу з'ясовували, як уникнути текстових збігів, як правильно оформити роботу для антиплагітної перевірки, як дотримуватися правил академічного письма.

Ініціатором та організатором серії онлайн-тренінгів для студентів та викладачів з питань дотримання принципів академічної доброчесності у вищому навчальному закладі стала доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, голова Комісії академічної доброчесності та корпоративної етики ЧНУ ім. Б. Хмельницького Іржавська Анжела Петрівна.

Анжела Іржавська, доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин