Студенти 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анастасія Делікатна, Сніжана Мащенко, Віталіна Постоєнко, Катерина Чистякова, Олексій Безкоровайний 16–18 лютого 2022 року прослухали навчальний курс у форматі зимової школи «Україна на шляху до євроатлантичної спільноти», у рамках реалізації наукового проєкту «Транскарпатський центр Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку Ужгородського національного університету» (ТЦЖМ).

Обговорювали надзвичайно важливі та, як ніколи, актуальні питання зовнішньої політики та політики безпеки, регіональної політики у сферах транскордонного співробітництва (в тому числі, освітньо-наукові аспекти), демографічних та міграційних процесів, комунікативної стратегії.

Одним з керівників проєкту є давній партнер нашого Інституту – доктор історичних наук, професор кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Ужгородського національного університету, професор, заступник голови Координаційної ради Громадської ліги «Україна–НАТО» І́гор Ярославович Тодоров. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Тетяна Терещенко, заступниця директора з наукової роботи