21 лютого 2022 р. відбулися засідання спільної робочої групи кафедри історії України Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та адміністрації (дирекції) Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 імені Т. Г. Шевченка. Сторони представляли, з одного боку, директор названої школи Скорик Тетяна Андріївна, з іншого, завідувач кафедри Масненко Віталій Васильович та гарант освітньо-професійної програми Присяжнюк Юрій Петрович. Під час розмови було досягнуто домовленості про залучення керівництва, учителів гуманітарних дисциплін Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 імені Т. Г. Шевченка в статусі стейкхолдера до розробки, вдосконалення та забезпечення виконання ОПП Історія (другий (магістерський) рівень вищої освіти, спеціальність 014 Середня освіта (Історія), спеціалізація 014.03 Середня освіта (Історія), галузь знань 01 Освіта/Педагогіка).

Прийнято рішення про участь представників адміністрації (колективу) Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 імені Т. Г. Шевченка в найближчому засіданні кафедри історії України для обговорення проєкту вказаної ОПП та внесення до нього змін (проєкт програми надано для попереднього ознайомлення).

Гарант ОПП Юрій Присяжнюк