В ННІ міжнародних відносин, історії та філософії стартує другий семестр 2021-2022 року! Бажаємо вам отримувати більше позитивних емоцій не лише від стипендії, а й завдяки інтелектуальному збагаченню, спілкуванню між собою та цікавими особистостями!
Стартує наш новий проект: "За лаштунками студентського життя ННІ МВІФ"!
Його метою є як наповнення студентського повсякдення яскравими подіями, так і мотивування знайти себе у собі. Проект передбачає різні акції, інтерв'ю, конкурси та життєстверджуючі миті саме вашого повсякдення!
Звичайно, переможці будуть заохочені призами від квитків до заліків)
Наша команда:
Авторами проекту є Олександра Святченко, Вікторія Гончаренко, Викович Марія, Косов Андрій! Куратором проекту є Тітіка Олена Олександрівна, модератором - Захарченко Марина Василівна.
Крім того, беруть участь і студенти ННІ МВІФ, і цікаві та дієві особистості!
Проект вже в дії!
Перший бонус - два квитки на ковзанку отримала Сіренченко Анна за участь у новорічній фотосесії з ялинкою!
Запрошуємо студентів ННІ і всіх наших друзів до активної співпраці! Чекаємо саме на вашу творчу ідею!

Викович Марія, студентка 2-В