Вже стало доброю традицією проведення обласного етапу конкурсу Малої академії наук у стінах ЧНУ ім. Б. Хмельницького. От і щоріч ця подія відбулась 19 лютого. Серед історичних і філософських секції працювала і секція “Історичне краєзнавство”.  Її учасниками були 25 учнів, які представляли 15 районів Черкаської області, найбільше робіт з Смілянського району – 4. Робота в секції була цікавою, динамічною, відбувалися жваві дискусії, звучало багато запитань. Всі учасники підготували презентації своєї роботи, які супроводжували публічні захисти. Деякі учні підготували цікаві буклети та брошури, які сприятимуть популяризації їх актуальних тем. Хотілося б відмітити цікаві виступи Кужим Валерії, Брощан Юлії, Хижкіна Богдана, які отримали грамоти. Однією з учасниць Ревою Наталією за результатами роботи було складено екскурсійний маршрут по Великобурімському парку. Тимошенко Анастасія окреслила аспекти розвитку охорони здоров’я на Смілянщині. У чесній конкурентній боротьбі 7 учасників посіло 3 місце, 5 учасників 2 місце. Переможницею конкурсу стала Мельник Ольга учениця 11-го класу Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, з роботою на тему “Воєнно - політичні події Першого Зимового походу на Уманщині” Висловлюємо надію, що ці талановиті учні повернуться до нашої alma mater студентами.