Різні напрямки, аспекти та шляхи покращення публічної дипломатії суверенної України розглядали студенти ННІ МВІФ 16 грудня 2021 р. на секційному засіданні Всеукраїнського науково-практичного семінару «ПУБЛІЧНА ДИПЛОМАТІЯ СУВЕРЕННОЇ УКРАЇНИ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ІСТОРИЧНА РЕТРОСПЕКТИВА», до Дня дипломатичної служби України. Модератором секції був професор Анатолій Чабан, в роботі секції взяли участь 20 студентів Інституту.

Студентами були розглянути такі виміри публічної дипломаті як економічна, політична, цифрова, спортивна, науково-освітня, культурна. Своїми доповідями студенти продемонстрували знання основних тенденцій в публічній дипломатії сучасної України, щирий патріотизм і засвідчили перші результати своїх наукових досліджень. Всі доповіді студентів супроводжувались презентаціями. На завершення А. Чабан побажав  студентам подальших наукових здобутків.

Доцент Сухушина О.В.