Традиційним стало у навчально-науковому інституті міжнародних відносин, історії та філософії нашого університету відзначення Дня української дипломатії. З нагоди свята - 16 грудня відбувся Всеукраїнський «круглий стіл» за міжнародною участю «Публічна дипломатія суверенної України: сучасний стан та історична ретроспектива».

На пленарному та секційних засіданнях були розглянуті актуальні проблеми публічної дипломатії, зокрема:

європейська і євроатлантична інтеграція України, місце і роль публічної дипломатії;

міжнародна суб’єктність України і стратегічні проблеми ХХІ ст. і публічна дипломатія;

теоретичні засади публічної дипломатії;

знакові виміри публічної дипломатії у діяльності дипломатичних представництв України.

В роботі «круглого столу»  взяли участь та виступили на пленарному засіданні представники:

Дипломатичної академії України імені Генадія Удовенка – Євгенія Габер;

Державної установи «Український інститут» МЗС України – Тетяна Філевська;

Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв - Інна Хоменська (місто Київ);

наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин – Ірина Матяш (місто Київ);

Центру публічної дипломатії та політичної комунікації департаменту засобів масової інформації Кентерберійського університету (місто Крайстчерч, Нова Зеландія) - Наталія Чабан;

української дипломатичної служби суверенної України – Ігор Ліховий, Оксана Розумна;

професори Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького – Наталія Земзюліна, Сергій Корновенко, Василь Мойсієнко, Анатолій Чабан, Сергій Троян – професор кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій НАУ  (м. Київ)

У роботі секцій «круглого столу» «Виміри публічної дипломатії» взяли участь викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, вищих навчальних закладів України, а також студенти навчально-наукового інституту міжнародних відносин історії та філософії ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії