Студенти-міжнародники, які проходять стажування в Гуманітарно-природничому університеті ім. Яна Длугоша в м. Ченстохова,  взяли участь у святкуванні у Варшаві Дня відродження незалежності Польщі.

Івана Капустинська: "11 листопада Польща святкувала «Narodowe Święto Niepodległości» –  це національне свято проголошення незалежності у 1918 році. В цей день на вулицях майоріла велика кількість прапорів, національних символів. Щорічно у цей день відбуваються паради, мітинги, грають оркестри, танцюють літні та молоді люді, а також хода поляків з різних субкультур. Досить часто це призводить до заворушень та різного роду «зіткнень думок». Але цього року, ми взяли участь у цих подіях і можемо сказати, що це досить цікава та культурна подія. Загалом, святкування народів свого державного свята незалежності дуже цікавий процес, на який обов’язково треба подивитись, а ще краще відчути усе на власному досвіді".