Hовини

Викладачі і студенти ННІ МВІФ 12 листопада взяли участь у Всеукраїнський конференції з міжнародною участю «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ І ПОЛІТИЧНИЙ РОЗВИТОК КРАЇН СХІДНОЇ ЄВРОПИ (ХVІІ-ХХІ ст.)», яка була зорганізована Уманським державним педагогічним університетом ім. Павла Тичини. На пленарному засіданні виступив професор Анатолій Чабан з доповіддю «Трансформація сільського побуту Середньої Наддніпрянщини: кінець XIX – початок XXI ст».

 Секційне засідання продемонструвало потужність команди ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Низка доповідей була зроблена з різних питань утворення і проектів Вишеградської групи (доцент Олександр Овчаренко – «Вишеградська четвірка: створення і розвиток субрегіонального об’єднання», доцент Олена Сухушина – «Вишеградська група і Україна у протидії російській агресії та COVID-19», студент 3 курсу Ілля Опарін – «Міграційна політика країн Вишеградської групи під час європейської міграційної кризи 2015–2017 років»).

Студенти  Інституту В’ячеслав Соколов і Максим Богун повідомили про погляди і діяльність президентів Чехословаччини і Польщі – Вацлава Гавела: і Войцеха Ярузельського. Студентка 4 курсу Катерина Чистякова розповіла про економічні реформи в Польщі Лешека Бальцеровича. Всі доповіді викликали жваву дискусію і інтерес.

Доцент Сухушина О. В.