Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Навчально-науковий інститут історії і філософії

Кафедра філософії та релігієзнавства

Запрошуємо на навчання до ЧНУ за спеціальністю  033 – філософія

за всіма чотирма існуючими у світовій освітній практиці ступенями:

бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук

Прийом на навчання за спеціальністю здійснюється з 2003 року. Протягом всього терміну було здійснено 10 випусків фахівців-філософів, більшість з яких успішно працевлаштовані. Серед наших випускників – політики та громадські діячі, керівники громадських об’єднань на рівні міста, області та України, службовці обласної та районних державних адміністрацій, депутати міської та районних Рад, керівники департаментів міської виконавчої влади, топ-менеджери вищих навчальних закладів та бізнесових структур, працівники органів внутрішніх справ та безпеки, соціального захисту, викладачі вищих навчальних закладів Черкас, Києва та інших міст України, вчителі шкіл. Найталановитіші молоді фахівці присвячують себе науковій роботі та здобули наукові ступені й вчені звання.

Наші вихованці реалізують себе у мистецькій сфері (серед них – фронтмен рок-гурту, актор театру), є організаторами та кріейторами молодіжних культурницьких проектів, міських ресурсних центрів, освітніх дитячих та юнацьких програм і фондів. Декілька наших випускників працюють в Інтернет-виданнях та системах мережевих комунікацій.

Абітурієнти, які оберуть спеціальність «філософія», після закінчення навчання отримають освітній (науковий) ступінь з філософії, який дає можливість працевлаштування в органах державної влади, освітніх та науково-дослідних установах, засобах масової інформації, в сфері бізнесу. Освіта дозволить працювати на управлінських посадах, бути експертами-консультантами в політичних партіях і громадських організаціях, HR- та PR-менеджерами, менеджерами з соціальних комунікацій, здійснювати аналітичну діяльність, надавати політтехнологічні послуги. Наших випускників охоче беруть на роботу в органи МВС, СБУ, ВСУ та інші державні структури.

Філософська освіта, надана нашим, єдиним в області класичним університетом, сьогодні як ніколи є запитаною, оскільки дає можливість сформувати здатність нестандартного та критичного мислення, що разом із фундаментальною загальногуманітарною підготовкою забезпечує потребу сучасного соціуму в адекватних його вимогам, здатних до саморозвитку та самоосвіти, масштабно мислячих фахівцях.

Чекаємо на вас у стінах нашого університету в нашій дружній та веселій філософській спільноті. P.S.  Жартома і серйозно пропонуємо забезпечити віральність цього контенту і створити у Ваших мережах хайп (hype), розповсюдивши його. Анонімус нічого не забуває, matrix steel has you і великий брат продовжує слідкувати за Вами!

Предмети ЗНО для вступу: українська мова та література, історія України, іноземна мова або географія.