В межах підготовки до Всеукраїнської студентської конференції «Українська історія в парадигмі західної цивілізації», яка планується до 30-річчя проголошення незалежності України та проведення Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту незалежності, 21 вересня ННІ міжнародних відносин, історії та філософії відвідали представники Студентського парламенту та Освітнього департаменту історичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка Іван Фечко і Дмитро Ковальчук.

Гості, заступник керівника студентського наукового товариства Інституту Ілля Опарін і представники дирекції обговорили підготовку до майбутнього форуму, для презентації конференції було знято рекламний ролик. Студенти КНУ відвідали Музей археології Інституту, де для них керівником Музею доцентом А. І. Касяном була проведена екскурсія, а також спільне засідання генеалогічної студії та культурологічного гуртка «За лаштунками історії мистецтв» на тему «Інтимна обрядовість».

Наступна зустріч студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького і КНУ ім. Т. Г. Шевченка планується вже на конференції!

Доцент Сухушина О. В.